Sunday, April 20, 2014

Gothic Lolita again!

Today I had an amazing photoshoot in Kórnik with Dreamka! I can't wait to see the result! But we have to be patient~
My today's post is my last gothic lolita outfit. I love black and almost everything in my closet is black. Sometimes I try to wear brighter colors, but it's not for me. I don't feel good. So... As you can see, I wear black ;)My outfit:
Veil: made by me
Shoes and tights: totally offbrand
Blouse: Innocent World

And about the dress. I got it from Lolitadressesonline and I was pretty sure it wil be not really good quality. Of course, there is a lot of frills and laces, which are synthetic, but the cut is really nice. This dress is comfortable and not scratchy;) Sadly, it's just a bit too big for me.


This front bow looks a bit sad! :(
But I think it's a good lolita starter or dress for an OTT gothic lolita coord. Of course, it's not brand quality, but in my opinion it's good enough. Cute and comfortable :)

17 comments:

 1. Świetnie wyglądasz, choć ja wolę Cię teraz w brązie i beżach. ;D
  Bardzo ładna sukienka. :3

  ReplyDelete
 2. Dzisiejsza sesja była w granacie ^_^

  ReplyDelete
 3. You have wonderful hair and great style :)

  Tak, tak jestem Polką, ale piszę po ang, bo chcę być słegg ;)

  ReplyDelete
 4. Czy zrobisz na zamówienie takie welony? Jeśli, tak to ile kosztują w złotych?
  Mogłabyś mi też powiedzieć ile w złotych kosztuje ten tiulowy tył do ozdoby spódnicy?

  ReplyDelete
 5. Świetne zdjęcia :) Masz genialny styl.
  Zapraszam na nową notkę i proszę o klikanie w linki :)
  http://pastelowe-niebox.blogspot.com/2014/04/choiescom.html

  ReplyDelete
 6. Wspaniała sukienka! Mam pytanie odnośnie zakupu na tej stronie. Trzeba mieć pośrednika żeby z niej zamawiać, czy nie? Bo mam na oku trzy sukienki z tej strony, ale nie wiem jak to jest z zamawianiem, a bardzo mi na nich zależy :)

  ReplyDelete
 7. Pokaż które to sukienki^^ Patrz na zdjęcia, bo niektóre nie są realnymi fotkami. Wydaje mi się, że po prostu nie mają jeszcze fotek niektórych modeli, bo po prostu ich jeszcze nie sprzedali, więc mają tylko takie wzorcowe fotki. Jak mi pokażesz to Ci powiem które są bezpieczne do zakupu, a które mogą być wątpliwe :)
  Myślę, że możesz ich po prostu spytać, bo ja tę sukienkę dostałam do zdjęć, więc nie wiem jak się tam kupuje^^' Generalnie jakość lepsza niż ebayowe repliki, ale gorsza niż te bardziej znane marki^^

  ReplyDelete
 8. Sariel zabij mnie xD pochrzaniły mi się strony, bo mają podobne nazwy (-_-") zabij... tak nawiasem, miałaś może styczność z tą stroną: http://www.lolitadressesshop.com/

  ReplyDelete
 9. Miałam :D Co Ci się stamtąd podoba?:3 Resellują taobao^^

  ReplyDelete
 10. Przede wszystkim to: http://www.lolitadressesshop.com/dark-green-cotton-round-neck-splicing-classic-lolita-dress-p-2194.html <-- miłość mego życia i w ogóle obiekt pożądania :D a po za tym to:
  http://www.lolitadressesshop.com/castle-girl-champagne-vintage-classic-lolita-dress-p-2197.html oraz to:
  http://www.lolitadressesshop.com/two-set-suit-vintage-wool-chest-supporting-styles-fashion-lolita-dress-p-2677.html

  ReplyDelete
 11. Aprobuję wszystkie trzy!:D Są marki Miss Point, tę ostatnią właśnie przyniósł mi listonosz :D Jest mięciutka i cudowna! Na dniach zrobię recenzję i sesję^^ Generalnie wszystkie je polecam!^^

  ReplyDelete
 12. A mogłabyś mi na maila [yuri.akashiya@gmail.com] napisać co i jak przy składaniu zamówienia? Jestem w tym temacie zielona i w sumie to będę pierwszy raz coś z zagranicznej strony zamawiać... byłabym wdzięczna.

  ReplyDelete