Wednesday, February 26, 2014

Dracula Clothing Photoshoot: Backstage!

I promised you photos, so here they are!

Corsets from DraculaClothing
Dracula Wardrobe!
All clothes was waiting for us in the magazine, where was a place for photoshooting. I think Mamiko really likes this mirror.

 * Dress * Corset * Bolero *

I think we need some help...:D* Skirt * Corset *


On the end of the day...:D


It was a really awesome trip and I really want to thank Mamiko and Truls for doing this. I hope we can meet agin soon :) I miss Prague!

9 comments:

 1. How many years you need for have this hair soo long *0*

  ReplyDelete
 2. Haha, I don't really know :D I love long hair :)

  ReplyDelete
 3. Mam prośbę - czy mogłabyś wypowiedzieć się na temat tego czarnego waist cinchera, który masz na sobie w stylizacji z czerwoną spódnicą? Jak z materiałem, jakością i efektem? Będę bardzo wdzięczna :)

  ReplyDelete
 4. Materiał to satyna, więc się błyszczy, ale trzyma ładnie. Nie jestem pewna czy to dokładnie ten, co w linku, ale żadnego innego nie widziałam na sklepie, mogę się upewnić który to był:) Ten, który miałam na sobie ma tył wycięty w taki szpic. Ściągnęłam go całkowicie i robił delikatną talię. Jakiejś super klepsydry nie robi, raczej ładnie podkreśla i modeluje ^^ Fiszbiny stalowe, było mi bardzo wygodnie^^

  ReplyDelete
 5. You both look so good in all these pictures. I would say it was a lot of fun. There are also racks of clothes to complete the dream :-)

  ReplyDelete
 6. jakie włosy ! miazga ! :)) w wolnej chwili zapraszam do siebie http://fashionkaa.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Wyglądacie cudownie! Wszystkie ciuszki mi się bardzo podobają, są śliczne i chętnie bym przygarnęła gdyby nie skromy budżet studencki hi hi ^-^

  ReplyDelete
 8. Bardzo fajne ubrania i zdjęcia. ;) Wyglądacie ślicznie!

  ReplyDelete