Wednesday, April 8, 2015

Deers in the Mist

Pogoda w końcu zaczyna się poprawiać, a z tej radości postanowiłam podzielić się z Wami zimowymi fotkami z Yumikasą ;) Sesja odbyła się już jakiś czas temu, ale dopiero teraz mam czas na publikację nowych postów na blogu. Kolejny raz postanawiam zabrać się za bloga, może tym razem bardziej o niego zadbam. Widzę, że lubicie i chcecie tu wchodzić, więc staram się zrobić to dla Was. W planach mam posty z tutorialami na przeróbki i szycie oraz anegdoty z życia, w tym fascynujące wiadomości od fanów i inne zabawne rzeczy :P Mile widziane sugestie co chcielibyście zobaczyć na moim blogu.

A teraz fotki!
Zdjęcia były zrobione bardzo szybko, ponieważ było okropnie zimno!

Sukienka Dress - Long Ears and Sharp Ears *Facebook* *Storenvy* *Link - Deers in the Mist*


10 comments:

 1. Wow,to Twoje włosy??? Padłam z zazdrości hehe

  ReplyDelete
 2. Interesująco. Z chęcią dodałam Cię do swojej listy czytelniczej.

  ReplyDelete
 3. Nawet jeśli robione na szybko, to... still better than me ;-;
  Sugestii Ci żadnych nie dam, ale napisze, że jestem bardzo uradowany tym, że tu trafiłem. Wczoraj znajoma mi wysłała zdjęcie, na którym była śliczna dziewczyna ubrana w gotyckim stylu i o bardzo długich włosach. Trochę sięzachwycałem nad jej wyglądem i padłem, gdy przeglądałem Twoją stronę na FB, bo w najnowszych zdjęciach znajduje się właśnie to, które wczoraj widziałem. Więc pozwól, że nie będę wymagał niczego, tylko będę tonął w zachwycie nad Twoim wyglądem (nie tylko urodą, ale i ubiorem) :)

  ReplyDelete
 4. Co chciałabym zobaczyć na Twoim blogu? ( ु⁎ᴗ_ᴗ⁎)ु.。oO
  W sumie to samo co na Twoim photoblogu, czyli Ciebie i Twój styl. Uwielbiam sposób, w jaki się ubierasz! No i... Zżerała mnie zazdrość, jak widziałam cudeńka, które szyjesz! (* >ω<)

  ReplyDelete
 5. You have the most gorgeous eyes, they fit perfectly into theme of this photos <3

  ReplyDelete
 6. Jedna z Twoich najlepszych sesji! Szkoda, że na tych masz głowę w jedną stronę i ozdoby nie widać - Ty robiłaś? :3
  Czekam na zabawne historie! :v

  ReplyDelete
 7. Jesteś naprawdę cudowną lolitą. Podziwiam każde Twoje zdjęcia, a także Twoje długie włosy. Są przepiękne. Na blogu chciałabym jakieś rady dla początkujących lolit. Szczególnie gdzie polecasz kupować lolicie ciuchy, aby wyszło jak najlepiej i jak najtaniej, może jakieś tutoriale na dodatki, jakieś wykroje na spódnice? :)

  ReplyDelete
 8. świetne zdjęcia! nie mogę wyjść z podziwu nad Twoimi włosami <3

  ReplyDelete
 9. Jakie ty masz piękne oczy i włosy...Podoba mi się twój sposób pisania.Zapraszam na mojego bloga (Zostaw komentarz jeżeli możesz) http://zakupo.blogspot.com

  ReplyDelete