Sunday, August 24, 2014

Konkurs ze Znakiem!

Ostatnio mało piszę, przepraszam ;_; Ponownie postanawiam poprawę, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przez wakacje ciężko było mi się zmobilizować. A jak Wam mijają wakacje?

Mam dla Was konkurs przy współpracy z Wydawnictwem Znak, które zdecydowało się rozdać aż 10 książek Izabeli Sowy "Powrót". Zadanie konkursowe jest proste, ale liczę na Waszą kreatywność!
Opisz miejsce, w którym chciałbyś przeczytać książkę "Powrót". Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach pod zdjęciem na Facebooku, wybiorę potem 10 z nich, które mnie zainteresują - każdy autor dostanie egzemplarz książki.
Kończymy przyjmowanie zgłoszeń w dniu premiery, czyli 28 sierpnia, godzina 23:59. Następnego dnia opublikuję listę nagrodzonych.

Oczywiście, jeśli nie jesteś fanem Znaku i Lady Sariel - nie obrazimy się jeśli nim zostaniesz ;)

O książce: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,5238,Powrot

Poza tym w ramach promocji wszyscy możecie korzystać z kodu rabatowego "SARIEL", który da Wam 35% zniżki na zakupy w Znaku.


http://www.znak.com.pl/specjalna,oferta,promo_powrot?utm_source=blog&utm_medium=sariel&utm_campaign=powrot
Muszę przyznać, że książkę czytało się całkiem przyjemnie, polecam lekturę. W taką pogodę lubię sobie usiąść przy oknie i poczytać popijając kawę. Polecicie mi jakąś interesującą książkę?
 

2 comments:

  1. jaka Ty jesteś cuuuudowna! Obejrzałam pół bloga i wszystkie zdjęcia z fanpage i - jesteś super <3

    Zachorujesz, jeśli nie skomentujesz ;)
    www.turqusowa.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Kształt Demona - Amelia Atwater-Rhodes

    ReplyDelete