Sunday, November 6, 2011

z klatką

na tą chwilę mam tylko jedno zdjęcie, czekam na kolejne :)

pierwsze zdjęcie z sesji z Marchewą ;)
do polubienia tutaj


sukienka z Dear Celine <3

Tuesday, October 25, 2011

JAPANicon 2 Fotostudio

Dostałam fotki z fotostudio :) Nie są najwyższych lotów, części wcale nie wstawiam, bo są prześwietlone... tyle wybrałam ;)







Sunday, October 23, 2011

JAPANicon Poznań

Długo na konwencie nie byłam przez zajęcia... ale było fajnie :) Niestety, na lolicie spotkanie już nie dotarłam...:< Ale mam dla Was fotki ^^

grupowe ^^




Kociara

Snowwhite



Candy



Sariel



No i czekamy na fotki od Fotostudio ^_^

Friday, October 21, 2011

Gothic Lolita - bardziej i mniej udane outfity

Nie wyrobiłam się z sukienką na Japanicon :( Zrobiłam sobie jedynie headbow... Także niestety nie pochwalę się nową kiecą, ale wymyśle coś fajnego :) Tymczasem dodaję kilka starszych outfitów w stylu gothic lolita.

moja pierwsza lolicia stylizacja, w tej chwili brakuje mi tutaj tylko czegoś na głowę... ale generalnie mi się podoba :)
buty - deichmann
koszula - butik
spódniczka - bodyline


także jedna z pierwszych stylizacji, zdjęcia przodu już nie były takie ładne, więc wystarczy to...:D
spódniczka - bodyline

pierwsza sukienka - replika Mary Magdalene. Niestety była jakieś 15 cm za duża w biuście (szyta na wymiar... taaaa....), więc się z nią rozstałam^^'

bezgłowa fotka, ale ta stylizacja też mi się podobała. Sukienka z bodyline, ulubiony sweterek z bazaru, ręczniki i choinka w tle.



spódniczka - bodyline
koszula - reserved

sukienka - infanta
koszula - reserved
kozaki - bodyline

sukienka - replika Mary Magdalene
zakolanówki - fanplusfriend
naszyjnik - Alchemy Gothic



sukienka - infanta
koszula - bodyline
rajstopy - kappahl


sukienka - replika Mary Magdalene
rajstopki - calzedonia
naszyjnik - c&a

na koniec urocza fotka z Arew :D

po Japaniconie dodam fotki ^_^

Wednesday, October 19, 2011

przegląd szafy - zakolanówki, podkolanówki...

Jako, że kocham zakolanówki, podkolanówki i rajstopy postanowiłam dodać tu kilka fotek moich ^^ Chciałabym też zapytać gdzie Wy kupujecie takie rzeczy? Już od jakiegoś czasu mam zastój i nic nie potrafię znaleźć^^' Pomożecie?^^

1. getry made by Orijanna (dziergane na drutach ^^)

2. Zakolanówki w serduszka kupione na targu

3. dziurawe legginsy :D i do nich komplet kolorowych rajstop pod spód ^^ 12 zł sklep w Piotrkowie

4. Podkolanówki w róże (<3) czarne i brązowe kupione na targu ^^


5. Podkolanówki z Pepco :D

6. Kolejne podkolanówki z Pepco, jeszcze nieużywane, ale kiedyś coś wymyślę:D

7. Skarpetki z Dear Celine ^^

8. Zakolanówki z KappAhla (kocham <3333333333)

9. Rajstopy z bazaru za całe 5 zł ^_^

10. Rajstopy w serduszka z Reserved kids

11. Alicjowe zakolanówki z Fanplusfriend

12. Skerpetki z H&M (5 par za 25 zł)


13. Zakolanówki z kokardkami z targu

Niestety to wszystko, kilka sztuk jeszcze jest w praniu, ale nie ma tam nic ciekawego :( Pomóżcie, gdzie mogę kupić jakieś ładne zakolanówki lub rajstopy?