Wednesday, November 4, 2015
Złota jesień
Hejo! Jak tam jesień? U mnie całkiem ładnie ;) Ostatnio udało mi się wybrać na sesję zdjęciową z
Aleksandrą Galert
. Chciałam, żeby moja stylizacja wpadała w steampunk lolita, ale brakło mi dodatków. Mam nadzieję, że i tak się spodoba! :)
‹
›
Home
View web version