Monday, August 3, 2015
Sesja w Jaworznie.
Siemano! Wczoraj zwiedziłam Jaworzno z
Magdaleną Hałas
. Ładnie tam! Co prawda musiałam przejechać przez Sosnowiec... Ale ile można żartować z Sosnowca ;) Efekty!
‹
›
Home
View web version